Blacklight lamp (LED) – Uv Spot

 15,00 ex. btw

ex btw per dag
  • Voor buiten en binnen
  • UV / blacklight
  • 105W Vermogen
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

  • 1x Chauvette COLORdash Par H7X IP blacklight lamp / uv spot
  • 1x quick lock clamp
  • benodigde bekabeling

Omschrijving Blacklight lamp

Met deze lamp tover je een hele ruimte voor een blacklight party! De lampen beschikken over high power leds die gemakkelijk een ruimte kunnen verlichten. Neem contact op als je wilt weten hoeveel blacklights je nodig hebt.

Grote hoeveelheid beschikbaar!

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.