25,00 ex. btw

ex btw per dag
  • Bijzonder sterke blacklight
  • Voorzien van een 150 watt led
  • Wordt nauwelijks warm
  • Geeft het echte UV effect
  • Zowel handmatig als via dmx aan te sturen
  • Led, dus direct aan/uit zonder opwarmtijd
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

COB Blacklight 150 watt
Robuuste draagtas (bij grotere aantallen in een rek)
Stroomkabel
Ophangbeugel met safety

Omschrijving Blacklight megaspot COB

Het originele blacklight effect is er enige tijd ook in led, met alle voordelen van dien. Geen opstarttijd, geen onnodige warmte ontwikkeling en geen zware kwetsbare lampen. Bij Amsterdam Licht Geluid huur je met deze spot een unieke blacklight lamp die vergelijkbaar is met 2 oude armaturen van 400 watt met gasontladingslampen. Ze geven dus ECHT UV licht en bij inschakelen zijn ze direct 100% aan, zelfs stroboscoop effect is mogelijk!  Met 4 van deze lampen vul je al een flinke zaal of sportveld!

AudioVision beschikt over een groter aantal van deze lampen om ook evenementen met duizenden mensen in het blacklight te zetten.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.