Catchbox incl. beltpack en microfoon

 85,00 ex. btw

ex btw per dag
  • kleur : blauw
  • maximale gooiafstand: Onbekend
  • geschikt voor congressen, beurzen en presentaties
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

  • 1 x Catchbox werpmicrofoon
  • 1 x beltpack zender TBV Catchbox
  • 1 x Ontvanger

Omschrijving Catch box

Bent u het ook helemaal zat om zelf met een microfoon door het publiek te moeten lopen? Raakt u ook alle aandacht kwijt als iemand in het publiek een vraag stelt? Wilt u op een leuke en speelse manier de barrière tussen het publiek en het podium doorbreken? Dan is de Catchbox ideaal voor u!

Deze werpmicrofoon is ideaal om uw publiek op een leuke en speelse manier vragen te stellen. U gooit de kubusvormige microfoon gerust het publiek in zonder bang te hoeven zijn schade aan te richten. Door de speciale technologieën in de microfoon zal deze alleen geluiden versterken wanneer deze stil ligt. Tijdens het gooien en vangen zal de microfoon volledig stil zijn!

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.