Beamer / presentatie set groot

 275,00 ex. btw

ex btw per dag
  • Complete beamer set voor een presentatie
  • Heldere beamer van 5000 lumen
  • Scherm van meer dan 3 meter breed
  • Geschikt voor grotere ruimtes
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

1 x Beamer 5000 ANSI-Lumen
1 x Projectiescherm 323 x 183 (16:9)
1 x Truss-stand of Ophangbeugel tbv Projector
Benodigde bekabeling

Omschrijving Presentatie set

Heb je presentatie, meeting of vergadering voor een grotere groep? Deze complete presentatie set hoef je je over de beeldkwaliteit geen zorgen maken. Met deze set huur je namelijk een krachtige beamer en scherm. Dit is een complete set voor bedrijfspresentaties, sportwedstrijden (EK/WK), hybride evenementen en voor video presentaties op feesten en bruiloften.

Wil je ook goed verstaanbaar zijn, dan kun je bij AudioVision ook een passende geluidsset huren.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.