30,50 ex. btw

ex btw per dag
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

1 x Spiegelbol 50 cm
1 x Spiegelbol motor met G-haak
1 x Spot/lamp par 36
1 x Bekabeling

Omschrijving Spiegelbol

De welbekende spiegelbol blijft een leuk effect. Creëer een leuk effect met meerdere spiegelbollen in combinatie met enkele andere discolampen.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.