35,00 ex. btw

ex btw per dag
  • Krachtige output
  • RGB Color Mixing
  • Groot Zoom bereik
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

1 x ROBE Lighting Led Beam 150

Benodigde bekabeling

Omschrijving Robe Led Beam 150

Wil jij de Robe Led Beam 150 Huren? Deze lamp is zeer geschikt voor feesten en evenementen. Met zijn grote output is deze lamp een echte toevoeging voor Uw feest. Wij adviseren de lampen altijd in 2-voudige setjes te huren, bvb: 2,4,6 of 8! Ook kunnen wij de bediening voor je voorzien? Vraag hiervoor meer informatie op.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.