90,00 ex. btw

ex btw per dag
  • Voor het creëren van een hoogwaardige podcast
  • Keuze uit 1 of meerdere studiomicrofoons
  • Aan te sluiten op je eigen computer
  • Geschikt voor opname of live uitzenden op alle webcast / livestream diensten
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

  • 1x Rodecaster USB Audio interface
  • 4 x studiomicrofoon(s) met hengel
  • 1 x Benodigde bekabeling

Omschrijving Podcast set

De Podcast set is erg geschikt voor het maken van studiokwaliteit opnames of live uitzendingen zonder video.  Alles wordt aangesloten op en eenvoudige audio interface die je via USB met je computer verbindt.

Je kan tot 4 microfoons aansluiten en daarnaast zijn er nog aansluitingen voor bijvoorbeeld achtergrondmuziek en telefoon-koppeling.  Zelfs live telefoongesprekken behoren dus tot de mogelijkheden!  Daarnaast heeft deze interface een jingle-pad voor het instarten van korte muziekjes en geluiden.

Wil je ook audio en video tegelijk uitzenden of opnemen?  Kijk dan eens bij onze Webcast sets.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.