20,00 ex. btw

ex btw per dag
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Beknopte specificaties

Mooi lichteffect, eenvoudig op tafel of kast te plaatsen
Voor feestelijke toepassingen
Reageert op de muziek

Standaard meegeleverd

1x Lichteffect Sunraise
1x Stroomkabel

Omschrijving Lichteffect Sunraise

Heb je een feestje en wil je een eenvoudig lichteffect wat neergezet kan worden op een tafel of kast?  Dan is de Sunraise de perfecte oplossing.  Dit lichteffect werkt rechtopstaand, dus geen gedoe met statieven of ophangen.  Met de ingebouwde programma’s een mooi effect zonder ingewikkelde bediening.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.