← Terug

LED bol outdoor 50cm

 20,00 ex. btw

ex btw per dag
  • RGBW Color Mixing
  • Dimbaar
  • Draadloos
  • Kleur instelbaar via afstandsbediening
  • IP68 Waterdicht
folkert_contact_headphone_3.jpg
Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (422 reviews)
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

  • 1 x LED bol outdoor IP 68
  • 1 x Afstandsbediening

Omschrijving LED bol outdoor 50cm

Met deze led bol geef je je tuin of evenement extra sfeer! Deze draadloze led bol is ideaal voor sfeerverlichting en zeer gemakkelijk in gebruik. Wil jij deze led bol huren? Neem dan contact met ons op! Met de meegeleverde afstandsbediening pas je gemakkelijk de kleur van de bol aan. De bol gaat met 1 accuduur tot wel 8 uur mee!

Led bol huren?

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

12 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

8 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

7 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

32 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

51 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

32 producten

Licht@2x.svg
Licht

50 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.