Astera AX5 Accu Spot 8st

 200,00 ex. btw

ex btw per dag
  • RGBW kleurenmenging
  • tot 12 uur op 1 lading
  • Inclusief afstandsbediening
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op.

★★★★★ 9.1 (51 reviews)

folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Standaard meegeleverd

  • 8x Astera Ax5 RGBW Accu led spot
  • 1x draadloze remote
  • 1x oplaadkabel

Omschrijving Astera Ax5 accu ledspot

Wilt u uw evenementen locatie, restaurant of kantoor omtoveren tot een sfeervolle locatie? Dat kan! Met de Astera AX5 Accu led spot tovert u uw locatie om tot een heuze belevenis is de kleur naar uw keuze!

met de gemakkelijk te bedienen voetsteun kunt u deze lamp overal plaatsen waar u wenst. De lamp is voorzien van een interne accu en kan tot 12 uur draaien op 1 accu!

De set wordt geleverd per 8 stuks en is gemakkelijk in te stellen met de bijgeleverde afstandsbediening.

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

13 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

9 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

8 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

28 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

52 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

14 producten

Licht@2x.svg
Licht

40 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.