← Terug

Monitor (2x) + amplifier

 65,00 ex. btw

ex btw per dag
folkert_contact_headphone_3.jpg
Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (422 reviews)
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

The AudioVision PS-10 (floor) monitor does well on any stage. Both bands (as floor monitors) and DJs can rent this speaker. The sound of this floor monitor is unprecedented and will please many a musician.

You can always come and listen to these speakers with us sometime.

It features a 10-inch woofer with a 1-inch driver for the highs. The sound of this (floor) monitor is unprecedented and will please many a musician.

This set includes:
2 x speaker AU PS10
1 x amplifier MC2 4-75
1 x cabling

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

12 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

8 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

7 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

32 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

51 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

32 producten

Licht@2x.svg
Licht

50 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.