← Terug

CLF Hercules Led Spot (also floor spotlight)

 15,00 ex. btw

ex btw per dag
  • RGBWAU Output
  • dmx controllable
  • 105W Power
  • dmx 5 pin in & out
  • 12 x 7W RGBWAUV Led
  • quick lock clamp
folkert_contact_headphone_3.jpg
Advies nodig?
Wij helpen u graag!
Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (422 reviews)
folkert_contact_headphone_3.jpg

Advies nodig? Neem nu contact met ons op. ★★★★★ 9.1 (51 reviews)

Default included:

  • 1x CLF Hercules RGBWAUV Led spot
  • 1x quick lock clamp
  • required cabling

Description Clf Hercules

Want to transform your event location, restaurant or office into an atmospheric location? It’s possible! The Clf Hercules RGBWAUV Led spotlight transforms your location into a real experience is the color of your choice! Everything is possible so is Blacklight.

the easy-to-use footrest allows you to place this lamp anywhere you wish.
And with the included G-hook, attach the lamp to a truss or layher construction!

Large quantity available!

Gerelateerde producten

Nog meer nodig?

AUU-ICONS-V01_Livestream.svg
Livestream

12 producten

AUU-ICONS-V01_Camera-huren.svg
Camera

8 producten

Silent-disco@2x.svg
Silent Disco

7 producten

Beeld@2x.svg
Beeld

32 producten

Beamer@2x.svg
Beamer

6 producten

Geluid@2x.svg
Geluid

51 producten

Speaker@2x.svg
Speaker

32 producten

Licht@2x.svg
Licht

50 producten

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt. Lees er meer over in ons cookiebeleid.